PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548904}

Żądze i pieniądze

Lay the Favorite
4,6 5 094
oceny
4,6 10 1 5094
Żądze i pieniądze
powrót do forum filmu Żądze i pieniądze

Odradzam

ocenił(a) film na 1

Miałam nieprzyjemność obejrzeć film w kinie... Mniej więcej w połowie seansu ok. 1/3 widowni opuściła salę.

1. Fabuła: film o niczym
2. Główna bohaterka = infantylność do kwadratu
3. Humor: Jaki humor? Skarpetki naciągnięte po kolana? Głupie teksty głównej bohaterki?
4. Gra aktorska: pozostawię bez komentarza

Szkoda, zmarnowanych kilkudziesięciu minut życia i pieniędzy na bilet

ocenił(a) film na 3
Caegla

ja tez odradzam.. zaczelam ogladac przez aktorow ktorzy tam graja ..i skonczylam po 20min.. strata czasu :/

ocenił(a) film na 2
Caegla

Totalnie zgadzam sie z autorem posta.

ocenił(a) film na 1
Caegla

Ten film to nieporozumienie, 1/10, gdybym mógł wyjść, zrobiłbym to po 20 minutach. Również zgadzam się z autorem posta, film o niczym, durna bohaterka, fatalne dialogi, beznadziejna gra.

kolekcjoneremocji

wlasnie wrocilem z kina-wyszedlem po godzinie...gra aktorska willisa i zety jones jakas nierzeczywista,strasznie słaba..glowna aktorka sprawia wrazenie debilki,nimfomanki.A mialem przed pojsciem do kina sprawdzic oceny na filmwebie...niestety zapomnialem..

przemek_ok1

ja nie mogę! czy wy jesteście walnięci, czy po prostu nie wpadliście na to,ze główna bohaterka MIAŁA BYĆ debilką i nimfomanką.. ?!
aa, matko jak mnie denerwują takie kom. humor był całkiem (głównie przez to jak fenomenalnie Rebecca Hall tę laską grąła ;D)

a film był o hazardzie i debilach chcących się na nim wzbogacić np..jeszcze o brutalności życia i tym, jak daleko możesz zajść będąc ładną idiotką. no.

ocenił(a) film na 8
luza

Zgadzam sie z wiekszoscia postu powyżej... Mi osobiście bardzo sie film podobał... Pokazuje ze w życiu niczego byc pewnym nie mozesz i ze szczytu mozesz wylądować na dnie w mgnieniu oka... Poza tym nie wiem jak wy ogladaliscie ten film pewnie z napisami a zle zrobione napisy naprawde mogą zrujnowac cały humor... Ja miałam okazje oglądać ten film tylko w wersji angielskiej i moim zdaniem humor w nim był o niebo lepszy od humoru w "identity thief"... Do początku sie zgodzę troche nudnawy a koniec oczywiście taki jak 95% amerykańskich filmów ale ogólnie super sie bawilam oglądając ten film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones