PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259282}

Życie od kuchni

No Reservations
6,6 59 624
oceny
6,6 10 1 59624
5,6 7
ocen krytyków
Życie od kuchni
powrót do forum filmu Życie od kuchni

Zawsze gdy oglądam ten film towarzyszą mi emocje. W tą sobotę mam zamiar go oglądnąć trzeci raz :-). Mogę stwierdzić, że za każdym razem mnie zaskakuję. Gra aktorów genialna i wzruszająca. Nie mam pojęcia dlaczego ocena społeczności wynosi opinię "dobrą" ale ja to szanuję, bo nie każdemu ten film, który mi się podoba musi się podobać :-). Zaznaczyłam już to w innej mojej wypowiedzi, że nie jestem miłośniczką komedii romantycznych ale ta należy do nielicznych na których nie chcę mi się wymiotować z tej całej słodkości,z której tego typu filmy słyną. Choć ja bym tego filmu nie zaliczała do komedii romantycznej tylko do dramatu lub produkcji z tematem kulinarnym na którym opiera się cała fabuła. Na koniec jeszcze raz wielkie brawa od mojej osoby dla głównych postaci i z niecierpliwością czekam na jutrzejszą emisję :-). Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
monciak002

Mamy wspomnianą sobotę i ja oglądam kolejny raz :) Przemiły dla oka, ale i dla ucha film. Świetna , klimatyczna ścieżka dźwiękowa. Masz rację to nie jest typowa komedia romantyczna.I dlatego jest tak urocza. Nikt też na siłę nie próbuje nas zmuszać do śmiechu. Natomiast bardzo często na twarzy pojawia się ciepły uśmiech. Powolnie, z oporami budowanym relacjom między główną bohaterką a jej siostrzenicą kibicuje się od samego początku. A o uśmiechu głównego męskiego bohatera nawet nie wspomnę. Czarowny :)

ocenił(a) film na 8
lisek70

Tak, nawet o Nim nie trzeba wspominać bo każdy wie o co chodzi :) ;). Masz racje. Zgadzam się z Tobą w każdym zdaniu :) :) :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones