PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111}

Maska Zorro

The Mask of Zorro
6,9 79 033
oceny
6,9 10 1 79033
5,9 12
ocen krytyków
Maska Zorro
powrót do forum filmu Maska Zorro

Uwielbiam ta scenę, kiedy tańczą... xD
Nie wyobrażam sobie, żeby q tym filmie mógł zagrać ktos inny, niz Banderas
i Zeta-Jones ... xD

deedarcia

Całkowicie zgadzam się z Twoją opinią. Ja również nie mam temu filmowi nic
do zarzucenia.
Rewelacyjny! ;)

_kasja_

czasami filmy z dwudziestego wieku są lepsze od tych z dwudziestego pierwszego, to jest jeden z nich 10/10

gogoleco

Uwielbiam ten film ! Zeta-Jones w tym filmie podoba mi się najbardziej

deedarcia

Ja lubię scenę pojedynku i spowiedzi ;)

ocenił(a) film na 7
d_m_91

Łatwy, miły i przyjemny. Antonio OK, Katrine Zeta Jones nawet nieźle się wpasowała w historię. To chyba jedna z jej lepszych ról. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne, jednak nic ponad solidną rozrywkę, ale mnie to w zupełności wystarczy na miły wieczór. Zasłużone 7/10.

ocenił(a) film na 7
deedarcia

doby film! Wysmienita rola Banderasa i Catherine Zeta-Jones.

deedarcia

tak scena tańca i pojedynku, ile uczucia, namiętnych spojrzeń. rewelacja :D

ocenił(a) film na 9
paulina_zapasek

Dobry film by obejrzeć go sobie wieczorem siedząc wygodnie w fotelu. Aktorzy wypadli przekonująco. Nie brakuje w tym filmie humoru, a scenariusz jest w miarę spójny i klarowny. Antonio Banderas wykreował czarującego łotra / szlachcica. Taniec, pościgi, kradzież konia, walka z Eleną (Zeta-Jones) którą nieco obnażył tu i tam jak na łotra przystało. ;) Śmieszna scena spowiedzi. Ogólnie film oceniam pozytywnie i od siebie polecam. Dobra akcja w miłej latynoskiej otoczce.

ocenił(a) film na 10
deedarcia

mnie film także się bardzo spodobał :D uwielbiam scenę spowiedzi, tańca oraz te, w których pojawia się koń Tornado :D film fajny, z poczuciem humoru, aktorzy wspaniali (Hopkins - rewelacyjny, tak samo Banderas i Zeta-Jones), szczerze polecam, sama zapewne jeszcze nie raz usiądę wygodnie przed telewizorem i obejrzę "Maskę Zorro".

seattlee

Banderas tak się świetnie bawił tą rolą ! :D straaasznie mi się podobał dobór aktorów (łącznie z koniem), bo wszyscy zagrali na wysokim poziomie i stworzyli doskonały klimat ;)
Spowiedź jest dobra, zgadzam się :D i tekst (z pamięci, mogę coś przekręcić) :
- " Możemy pana przeprosić ? Próbujemy tańczyć"
-" Pan próbuje, ona tańczy" :DD

ocenił(a) film na 8
seattlee

ogólnie dobry film a mnie najbardziej rozwalały fochy konia :D

deedarcia

Ja też. A zwłaszcza Shakiry, która miała zagrać początkowo rolę Eleny XD

ocenił(a) film na 10
PRZYGODA

zupełnie sobie nie wyobrażam Shakiry w roli Eleny, nieeee, zdecydowanie Zeta-Jones :D w ogólnie łącznie z postaciami drugoplanowymi, nic bym nie zmieniła ;) film świetny !

ocenił(a) film na 8
deedarcia

Mi także film się podobał, uważam, że Antonio Banderas w tytułowej roli jest niezastąpiony. Film nie tylko na raz, ja zawszę się na niego skuszę gdy ponownie leci w tv:)

deedarcia

W ciekawostkach można przeczytac że do tej roli była szykowana również nasza Iza Scorupco :) Ciekawe jak by sobie poradziła... myślę że Kasi nie podskoczy ale chętnie obejrzałbym film z Izą w roli Eleny i sądzę że mogło by byc całkiem nie źle ;) ktoś się ze mną zgodzi??

ocenił(a) film na 10
deedarcia

Jezuuuuuu...
Uwielbiam scenę tańca, pojedynku Eleny i Alejandro, no i spowiedź :D

I jeszcze jak Alejandro wsiada na konia XD !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones