Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta Jones

7,9
17 598 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Catherine Zeta-Jones

W "Trenerze Bardzo osobistym" jest prawie nie do poznania. Miałam wrażenie, że jest podobna do Catherine Z-J, więc się przyglądałam, ale stwierdziłam, że to jednak nie ona. Pomyliłam się :)

dorocia8

Tak samo stało się mi jak oglądałem dziś Panaceum patrze Catherina.Z.J nieee..a tu jednak tak heee..schudła grubo ponad stówe masakra :)

emm79

Była szczupła, chuda nie jest. To nie dieta tylko raczej botoks :) Twarz naciągnięta, brwi podniesione, usta sztywne. Paskudztwo! I stwierdzam to nie bez satysfakcji, bo nigdy jej nie lubiłam ;)

użytkownik usunięty
dorocia8

paskudztwo? sama lepiej spójrz w lustro. pewnie nie lubiłaś jej z powodu urody, bo ty nigdy nawet w jeden dziesiątej nie byłaś i nie będziesz tak atrakcyjna.
jak można nie lubić kogoś, kogo się nie zna? ta aktorka ma już swoje lata i przeżyła sporo przykrych doświadczeń, jednak nadal podoba się facetom i wygląda nieźle, więc twoje "paskudztwo" możesz sobie wsadzić tam, gdzie słońce nie dociera.
jest aktorką, wygląd liczy się w tym zawodzie, więc miała prawo się trochę podrasować. stać ją na to, a maski z twarzy nie zrobiła, więc zastanów się nad sobą, zakompleksiona babo.

Haha zabawna ta Twoja wypowiedź. Tak jak Ty ją lubisz choć nie znasz, tak jak próbujesz obrazić mnie mnie, choć mnie nie znasz, tak i ja mam prawo jej nie lubić i mam prawo wyrazić swoje zdanie. Mianem paskudztwa określiłam to, co zrobiła ze swojej twarzy. Była piękną kobietą, ale akurat w tym filmie tego nie widać, bo ledwo można ją poznać.
Za to poziom Twojego komentarza mówi sporo o Tobie, ale nie chce mi się wdawać w dyskusje, więc pozdrawiam i miłego życia!

użytkownik usunięty
dorocia8

tak się teraz tłumacz. ja jej nie lubię, bo jej nie znam, ale mam oczy i potrafię ocenić czyjś wygląd. ty natomiast napisałaś, że nigdy jej nie lubiłaś, choć jej nie znasz i nigdy nie poznasz. to jest dopiero żenujące, a nie poziom mojego komentarza.
na pewno nie wygląda jak "paskudztwo", choć pewnie majsterkowała przy twarzy.
kobieta się starzeje, więc nie będzie już wyglądać jak dawniej, jednak każdego w końcu to czeka. ciebie również dopadnie starość, o ile już nie dopadła,
żegnam ozięble.

Hahaha rozbawiłaś mnie :) Podstawowa zasada forum i ogólnie w życiu - każdy ma prawo do swojego zdania. Pozdrawiam serdecznie mimo Twojej oziębłości :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones