Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta Jones

7,9
17 610 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Catherine Zeta-Jones

Co o tym myślicie ?
ogólnie wiek nie ma zbyt wielkiego znaczenia. Bo milość jest nahważniejsza jesli jest prawdziwa.

MrsVampire

Kojarzenie się młodych samic z dojrzałymi samcami nie jest czymś wyjątkowym w świecie ssaków, jeśli o to pytasz.

MrsVampire

Zgadzam się z tobą,różnica wieku nie ma znaczenia jeśli dwie osoby się kochają.Oczywiście,z upływem czasu,uczucie może wygasnąć,ale to już inna historia :)

ronjeremy7

Podobno Catherine i Michael się rozwodzą..

Anaissa

Tak,czytałem o tym wczoraj albo przedwczoraj na onecie.Michael wniósł pozew o rozwód.Powodem była choroba Catherine.Cośtam dwubiegunowe,zapomniałem dokładną nazwę :) Catherine przez tą chorobę,miała częste zmiany nastrojów i wywoływała dzikie awantury i widocznie Michael miał tego dość.

ronjeremy7

I tak najpiekniejsze lata swojego zycia zmarnowała dla tego dziadka, żal mi jej.

panciowojcik

Dokładnie. Chociaż ja też bym chciał mieć taką młodą suczkę przy sobie mając 50 lat.

Purple_Killer

A widzisz, jeżeli chodzi o własną osobe, to już całkiem inna sprawa :D:D:D

ronjeremy7

choroba afektywna dwubiegunowa czyli po staremu psychoza mania­kalno-depresyjna.
ale gdy to Michael był chory to Catherine była przy mężu (co ponoć właśnie na jej psychice się odbiło)
nie żebym uważała, że w ramach rewanżu on musi być przy niej w jej chorobie bo na pewno nie tylko o to "poszło".
ogólnie uważam, że lepiej mieć męża starszego niż młodszego.

MrsVampire

I ma urodziny w tym samym dniu co on :D ale już chyba się rozwodzą z tego co mi wiadomo

pomysl_o_mnie

w tym samym dniu co on czyli... dzisiaj! :)

MrsVampire

Jak widać zazdrość przez was przemawia.Tylko prymitywy oceniają człowieka przez wygląd ,jego wiek itp a nie przez to kim jest jak się zachowuje czy co robił nikt z was nie dorasta do pięt Douglas a te wszystkie laleczki juz po 5 minutach rozmowy z nim zrobiło by się im mokro i wtedy już żadna by nie gadała ile to on ma lat .A tak poza tym Catherine Zeta-Jones ma 44 lata a wygląda 15 lat młodziej jak ona to robi? :) Niesamowita kobieta

lions

"Catherine Zeta-Jones ma 44 lata a wygląda 15 lat młodziej jak ona to robi"

chirurgia plastyczna?

http://polki.pl/zycie_gwiazd_galerie_gwiazd_galeria.html?galg_id=10000541&ph_cen ter_03_page_no=1

Fornettka

holera zapomniałem ze można się tak odmładzać :)

lions

No wyobraź sobie jak ona ogląda go w kinie z rodzicami kiedy miała 3 latka, nie uważasz że to trochę schizowe?

lions

No wyobraź sobie jak ona ogląda go w kinie z rodzicami kiedy miała 3 latka, nie uważasz że to trochę schizowe?

lions

No wyobraź sobie jak ona ogląda go w kinie z rodzicami kiedy miała 3 latka, nie uważasz że to trochę schizowe?

lions

No wyobraź sobie jak ona ogląda go w kinie z rodzicami kiedy miała 3 latka, nie uważasz że to trochę schizowe?

użytkownik usunięty
MrsVampire

Czar miłości chyba prysł, kiedy Michael dobiega 70'tki zachciało jej się rozwodu. ;)

No przecież w.w posty mówią że to on złozył wniosek z powody choroby psychicznej.
Swoja drogą musi mieć na prawdę niezłą jazdę, skoro Duglas (który raczej drugiej takiej slicznoty nie znajdzie) chce się rozwodzić.

Musi też ten człowiek pamiętać że jak chorował na raka to Catrina go wspierała i ponoć wtedy zaczęła miewać te problemy, być może wywołane stresem który wynikał z obawy że jej mąż (Duglas) może nie przeżyć do następnych urodzin.

MrsVampire

jeśli miałbym mieć żonę 25 lat młodszą, to musiałaby się urodzić za rok xD

Stachu7

co hahaha.

MrsVampire

Niech się Catherine za mnie weźmie. Mam 21 lat i oddałbym wszystko co mam by z nią spędzić resztę życia. Jest cudowna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones