Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta Jones

7,9
17 641 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Catherine Zeta-Jones

naprawdę nie podoba mi się Catherine Zeta-Jones. Nie widzę w niej pięknej kobiety, jak większość ją uważa za taką. Dla mnie jej uroda oceniana jest na zwykłą kobietę w makijażu. Nie mniej jednak aktorka z niej bardzo dobra.

Szajba

Moim zdaniem jest ładna, ale nie wybitnie piękna. Ale ja aktorów i aktorek nie lubię za urodę, tylko za umiejętności :)
Pozdrawiam.

Mandally

Ja też, ale po prostu dziwi mnie ten cały zachwyt jej urodą. Bo wg mnie zasługuje na miano tylko ładnej.

Szajba

a według mnie jest piękna i bardzo kobieca

charlotte_3

Chyba byłem niebardzo, jak to pisałem... Cofam słowa, ze mi się nie podoba. Boże!!! Ona jest przepiękna. Nie wiem co we mnie wtedy wstąpiło.
Aż głupio się przyznać.

Szajba

Moim zdaniem jest bardzo ładna. Ale to jej zdjęsie na filmwebie to koszmar. Wyglada na nim strasznie, tak sztucznie brr...

HekateV

Wazne, ze juz sie nawrociles xD
Pfff, Catherine na miano ladnej, dobre sobie xP

Szajba

Trochę to dziwne ze tak szybko zmieniłes zdanie:/
Chyba ze ci sie osoby pomyliły...hmm...
Ja ją uważam za bardzo ładną a nawet piękną kobietę...
I własnie w jej urodzie jest to że nie jest zwykłą kobietą w makijażu...ma to coś.

Klaudiiia

Catherine jest naprawde piekna kobieta i niezła aktorka:P

Szajba

Zgadzam się z Tobą.Jest normalna,zależy też od filmu,czasem wygląda olśniewająco czasem nie,na zdjęciach nie wychodzi tak ekstra.Moim zdaniem piękna jest Monica Bellucci:).Pozdrawiam

Szajba

Oj, nie zgodzę się z Tobą, towarzyszu Szajba. Wczoraj obejrzałem Terminal i muszę przyznać, że Michael Douglas ma:
1) Dobry gust.
2) Szczęście.
3) Dobry warsztat.;-)
4) Dobry seks.;-)

_Ja_

Oj stary :] Lepiej zobacz mój wyższy komen. Nawrociłem sie po 1,5 roku ślepoty... nie wiem co wtedy we mnie wstąpiło... musiałem mieć zaćme, albo widziałem film w którym była ucharakteryzowana na brzydką... albo i pomyliłem aktorki? Nie wiem....
Pozdrawiam :)

Szajba

Masz szczęście.;-) Już chciałem bić, a co najmniej wysłać na badanie wzroku, ale na szczęście Bóg zwrócił Ci wzrok.;-)

Pzdr.
P.S. Jest jakiś film, gdzie Kaśka ma scenę rozbieraną?;-)

_Ja_

Oj stary :] Lepiej zobacz mój komen w górze. Nawrociłem sie po 1,5 roku ślepoty... nie wiem co wtedy we mnie wstąpiło... musiałem mieć zaćme, albo widziałem film w którym była ucharakteryzowana na brzydką albo mi na mózg padło(co jest całkiem możliwe:P)
Ale co jak co. Ona jest piękna i cofam to co mówiłem!!!!!!!!!!!
AMEN

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones