Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta Jones

7,9
17 634 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Catherine Zeta-Jones

Symbol elegancji

użytkownik usunięty

Myślę, że Catherine Zeta-Jones jest jedną z nielicznych obok Nicole Kidman doskonałych aktorek, która urodę i klasę łączą z talentem i determinacją.

Catherine faktycznei taka jest, wspaniała aktorka i do tego wsapniała kobieta, ale czy Nicole Kdman też. Z tą wspaniałością to chyba przesada w każdym względzie.

użytkownik usunięty
Robik

Myślę, że to kwestia gustu i spojrzenia na tę kwestię. ;-)

Zgadzam się w 100%. Dla mnie właśnie te dwie aktorki (+ Charlize Theron) są ikonami kina i swoim szykiem i talentem mogą się równać z diwami z lat 30. i 40.

Zgadzam sie w 100% :D
Symbol elegancji.

użytkownik usunięty
Fay

Tak, Nicole Kidman, Catherine Zeta- Jones i Charlize Theron- Królowe Elegancji!!

użytkownik usunięty

lubie Catherine. podobala mi sie zwłaszcza Chicago. Nicole jest troche zbyt pospolita (bez urazu, nie lubie jej uśmiechu ;). Lecz za największą divę uważam oczywiście wielką Marlenę Dietrich!

użytkownik usunięty

Ja uwielbiam gwiazdy Złotej Ery kina. :-)

jak mozna porównywac Catherine do Kidmanki to wogóle mi sie w głowie nie miesci. Alre widocznie mozna ;) w sumie zalezy od gustu... ale ja po prostu kidmanki nie trawie... (moze to dlatego ze byla zoną Toma Cruisa).... :) pozdro :]

Ale Catherine jest wporzo:):D
szczególnie w Okucienstwie nie do przyjecia :)

o Catherine mozna duzo duzo wiecej powiedziec, ale co ja sie bede rozpisywac:P Powiem tylko ze ja ja bardzo lubie i podziwiam od samego poczatku!

pozdro!!

użytkownik usunięty

Ona oczywiście, no i moim zdaniem trzeba tu jeszcze dodać Catherine Deneuve.

zgadzam sie z xena.Catherine Deneuve to prawdziwa diva kina,ktora poza ogromym talentem posiada rowiez klase i urode.Zupelnie nie zgadzam sie co do Charlize Theron.Jest przecietna aktorka,bez wyrazu.Za to do listy dodalbym Nicole Kidman,Sophie Marceau,Isabelle Adjani i Irene Jacob :))

użytkownik usunięty

ja się z Toba zgadzam faktycznie typowa dama Hollywoodu, a do tego potrafi wczuć się w różne role.

co do symbolu elegancji to zgadzam sie w 100%! catherine i nicole!!! szyk, klasa, elegancja... ale wg mnie kidman jest duzo lepszą aktorką niz zeta jones ( catherine jest piękniejsza:)). a mówiąc serio nicole ma na swoim koncie mnóstwo ważnych i wspaniałych ról a catherine tak naprawdę tylko rewelacyjne chicago...gdyby grała w filmach takich jak np....traffic czy nawet troszke nudny ale dobry terminal mogłaby coś pokazać a w lekkich głupiutkich komediach rom. nie bardzo:( chociaż nicole tez powinna przestać sie bawić w inwazje, złote i złe do tego kompasy i inne czarownice i powrócić do lat swojego apogeum:) tyle:) pozdr:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones