Catherine Zeta-Jones

Catherine Zeta Jones

7,9
17 610 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Catherine Zeta-Jones

zajeb... seksowna, zajeb... jej pragnę, zajeb..., zajeb... :))) Z pewnością jedna z najpiękniejszych i najbardziej pożądanych przez facetów aktorek w dziejach kina. Uroda wręcz kosmiczna, ale i talent aktorski nietuzinkowy... Nie pamiętam żadnej jej roli, w której by zawiodła... A kilka było majstersztykami i wcale nie rolę w "Chicago" mam tu na myśli...
Inna sprawa, że facet, który byłby jej mężem, prędzej czy później musiałby zwariować z zazdrości :))) Noooo, chyba że byłby nim MD, który oprócz CZJ sypiał z setką innych kobiet :)))

awarek_2

Ojjjj Panie Profesorze... Apeluję o spokój na forum publicznym :-P xD Kiedyś pytałam Cię, gdzie jeszcze mogę znalezć Twoje ciekawe, merytoryczne wypowiedzi... Jak mogłam nie wpaść, że udzielasz się na forach, dotyczących pięknych aktorek ??? :-P

malgorzataprusaczyk

:))))

Nawet nie pamiętałem o tym swoim wpisie... :)) Chyba rzeczywiście nieco mnie poniosło! :)))))))))) Facet w moim wieku musi unikać takich silnych emocji! :))
Zawiedziesz się chyba...
Wcale aż tak bardzo nie udzielałem się w komentowaniu postaci, ról lub talentu pięknych aktorek :))

malgorzataprusaczyk

Choć przed chwilą skomentowałem Margot Robbie...
Przypadek. Bo dziś leci w TV "Wilk z Wall Street", więc zerknąłem na wpisy go dotyczące... :)
Moja pora kolacji :)
Cmok :)

awarek_2

A ja oglądam "Zdradę", papa

malgorzataprusaczyk

Czyli Pitt... :)
Zajebiście wygląda w pierwszych scenach filmu... Z bujnym zarostem.
Bo potem to już taki "ulizany chłoptaś" :)

malgorzataprusaczyk

A "Zdradę" też kiedyś skomentowałem :) Krótko, bo nie było o czym się specjalnie rozpisywać, ale jednak...

awarek_2

Ale teraz chyba trochę po nóż poszła albo się tak starzeje.

Ruben_fw

Widziałem jej fotki z końca 2017 r.
To na 100% skalpel, a nie upływ czasu...
I to skalpel wielokrotny.
Trudno ją nawet poznać.

awarek_2

Popieram! cuuuudowna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones