PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831090}

Syn marnotrawny

Prodigal Son
7,4 1 559
ocen
7,4 10 1 1559
Syn marnotrawny
powrót do forum serialu Syn marnotrawny

Za jednym z portali: "Tom Payne ("The Walking Dead") wciela się w psychologa kryminalnego Malcolma Brighta, który rozwiązuje sprawy w nowojorskiej policji, bo wie, jak myślą mordercy – jego ojciec jest jednym z nich. Michael Sheen ("The Good Fight") gra ojca Malcolma, doktora Martina Whitly'ego, seryjnego mordercę o pseudonimie "Chirurg".
W obsadzie znajdują się także Bellamy Young ("Scandal"), Lou Diamond Phillips ("Longmire") i Halston Sage ("Orville"). Twórcami serialu są Chris Fedak i Sam Sklaver ("Deception"), a wśród producentów znajduje się Greg Berlanti."
Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=26C6JqBdb20

pogodno_2

Wiadomo czy będzie w Polsce?

Jareczczek

Nie znalazłam informacji o premierze w Polsce.

ocenił(a) serial na 5
pogodno_2

Ogląda się całkiem ok ale jest jedno ale...
Aktorka która gra matkę Brighta jest od niego starsza tylko o 12 lat. A wyglądają jakby byli w równym wieku. Słabo wyglada jak mówi do niej mamo;);)

maagdaa1

Ja nie zaczęłam oglądać i dotąd nie wiem, czy warto zaczynać ;)

ocenił(a) serial na 5
pogodno_2

Obejrzałam dzis 7 odc i nie umiem doradzić... niby nic ciekawego ale tak siedze i oglądam ;)

maagdaa1

Zastanowię się jeszcze, choć ilość tytułów mnie powala. Wstaję, otrzepuję się i próbuję je ogarnąć ;)

pogodno_2

Haha, ciekawa jestem czy dasz rade. Ja odpuszczam po połowie odcinka. Bez żalu!

alja9

No i może ja na ten głos własnie czekałam? Teraz chyba-nomen omen- bez żalu-odpuszczam sobie ten serial ;)

pogodno_2

WOW ale nie zapominaj, ze to to Ty jesteś moim idolem w tych sprawach :) hahahahaha

alja9

He, he, he, ale mi teraz zasunęłaś-bardzo dziękuję za wyróżnienie. Parafrazując tytuł filmu Marka Koterskiego-wszyscy jesteśmy idolami-podpowiadając-pomagamy ;)

pogodno_2

haha - jakże się ciesze ze na Ciebie trafiłam przy okazji Mentalisty i od tamtej pory, dzięki Tobie ponadrabiałam co się da <3

alja9

No i weź blondynko odpisz na takie dictum! Blondynkę stać jedynie na proste zdanie: bardzo dziękuję za miłe słowa, naprawdę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones